tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži - 60 m: 1. Dobson (Brit.) 6,64, 400 m: 1. Richards (Trin.) 45,74, 1500 m: 1. Gourley (Brit.) 3:32,48, 60 m př.: 1. Holloway (USA) 7,35, výška: 1. Kerr (Austr.) 228, dálka: 1. Dendy (USA) 828.
Ženy - 60 m: 1. Asherová-Smithová 7,05 (v rozběhu 7,03), 800 m: 1. Hodgkinsonová 1:57,18, 1000 m: 1. Muirová (všechny Brit.) 2:34,53, 3000 m: 1. Tsegayová (Et.) 8:16,69, tyč: 1. Newmanová (Kan.) 478.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - střední můstek/10 km: 1. Riiber (Nor.) 24:36,3, 2. Schmid (Něm.) -19,4, 3. Rehrl (Rak.) -21,0, 4. Geiger -41,4, 5. Faisst (oba Něm.) -42,1, 6. Ilves (Est.) -45,1, ...21. Pažout -2:07,4, 25. Vytrval -2:29,3, 34. Konvalinka 3:59,8, Portyk (všichni ČR) diskvalifikován.
Ženy - skiatlon 2x7,5 km: 1. Anderssonová 38:11,8, 2. Karlssonová (obě Švéd.) -22,0, 3. Slindová (Nor.) -48,0, 4. Hennigová (Něm.) -53,3, 5. Niskanenová -56,3, 6. Pärmäkoskiová (obě Fin.) -1:22,1, ...13. Razýmová -1:46,3, 33. Janatová (obě ČR) -4:33,7.
Muži - střední můstek: 1. Žyla (Pol.) 261,8 b. (97,5+105 m), 2. Wellinger 259,2 (101+102), 3. Geiger (oba Něm.) 257,7 (100+101,5), 4. Kraft (Rak.) 257,3 (102,5+99), 5. Kubacki 256,9 (97+102), 6. Stoch (oba Pol.) 256,3 (99+102), ...46. Koudelka 104,5 (90), 48. Rýdl (oba (ČR) 102,9 (91).
Ženy - družstva: 1. Německo 843,8 b. (Ruprechtová, Görlichová, Freitagová, Althausová), 2. Rakousko 831,1 (Kreuzerová, Mühlbacherová, Seifriedsbergerová, Pinkelnigová), 3. Norsko 828,6 (Lundbyová, Kvandalová, Björsethová, Strömová), 4. Slovinsko 819,1, 5. Japonsko 804,2, 6. Kanada 705,2.
Jízda v boulích:
Muži: 1. Kingsbury (Kan.) 89,82, 2. Graham (Austr.) 88,90, 3. Wallberg (Švéd.) 88,52, ...v kvalifikaci 44. Gajdečka (ČR).
Ženy: 1. Laffontová (Fr.) 87,40, 2. Kaufová (USA) 83,56, 3. Carrollová (Rak.) 80,19.
závod skikrosařů byl zrušen
zrušeno
Muži - obří slalom: 1. Schwarz (Rak.) 2:23,63 (1:08,83+1:14,80), 2. Odermatt (Švýc.) -0,03 (1:08,43+1:15,23), 3. Windingstad -0,36 (1:08,72+1:15,27), 4. Kristoffersen (oba Nor.) -0,73 (1:09,09+1:15,27), 5. Brennsteiner (Rak.) -1,01 (1:09,17+1:15,47), 6. Braathen (Nor.) -1,11 (1:08,76+1:15,98).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 7 z 10 závodů): 1. Odermatt 540, 2. Kristoffersen 440, 3. Kranjec (Slovin.) 345, 4. Schwarz 324, 5. Meillard (Švýc.) 320, 6. Braathen 245.
Průběžné pořadí SP (po 29 z 39 závodů): 1. Odermatt 1466, 2. Kilde (Nor.) 1080, 3. Kristoffersen 829, 4. Kriechmayr (Rak.) 767, 5. Meillard 716, 6. Braathen 711, ...132. Zabystřan (ČR) 12.
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
První závod: 1. Bautista (Šp./Ducati) 37:48,672, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -3,472, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -6,168, ...König (ČR/Kawasaki) nedokončil.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Van Baarle (Niz./Jumbo-Visma) 4:54:49, 2. De Lie (Belg./Lotto-Dstny) -20, 3. Laporte (Fr./Jumbo-Visma), 4. Kristoff (Nor./Uno-x), 5. Pidcock (Brit./Ineos Grenadiers), 6. Ballerini (It./Soudal-Quick-Step) všichni stejný čas, ...42. Bittner (ČR/DSM) -2:46, 79. M. Vacek (ČR/Trek Segafredo) -6:24, Štybar (ČR/Jayco-AlUla) nedokončil.
6. etapa (166 km):
1. Merlier (Belg./Soudal-Quick-Step) 3:41:12, 2. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 3. Groenewegen (Niz./Jayco-AlUla), 4. Kooij (Niz./Jumbo-Visma), 5. Gaviria (Kol./Movistar), 6. De Kleijn (Niz./Tudor Pro Cycling) všichni stejný čas, ...110. Černý (ČR/Soudal-Quick-Step) -31.
Průběžné pořadí: 1. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) 19:55:40, 2. Plapp (Austr./Ineos Grenadiers) -9, 3. Bilbao (Šp./Bahrajn-Victorious) -13, 4. De Bod (JAR/EF Education-Easy Post) -1:03, 5. Poels (Niz./Bahrain-Victorious) -1:06, 6. Vanhoucke (Belg./DSM) -1:12, ...108. Černý -22:23.
hokejbalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
Dvojice: 1. Wendl, Arlt 1:26,690 (43,350+43,472), 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,057 Sekunden (43,241+43,506), 3. Gatt, Schöpf (Rak.) -0,132 (43,350+43,472), ...14. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,153 (44,133+44,710).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Wendl, Arlt 1014, 2. Eggert, Benecken 955, 3. Bots, Plume (Lot.) 757, ...17. Vejdělek, Pěkný 159.
Ženy:
Jednotlivkyně: 1. Egleová 1:52,843 (56,761+56,082), 2. Schulteová (obě Rak.) -0,224 (56,884+56,183), 3. Berreiterová (všechny Něm.) -0,245 (57,108+55,980).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Taubitzová 947, 2. Eitbergerová (obě Něm.) 852, 3. Berreiterová 789, ...43. Čežíková (ČR) 14.
Dvojice:1. Egleová, Kippová (Rak.) 1:28,169 (43,916+44,253), 2. Degenhardtová, Rosenthalová (Něm.) -0,339 (44,169+44,339), 3. Vötterová, Oberhoferová (It.) -0,385 (44,163+44,391).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Vötterová, Oberhoferová 1010, 2. Egleová, Kippová 915, 3. Degenhardtová, Rosenthalová 898, ...15. Čežíková, Jansová (ČR) 46.
ragbyPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Ženy - 1. kolo:
Matelová (ČR) - Moretová (Švýc.) 4:3 (-8, 6, 10, 15, -8, -6, 5)
20:00 čtvrtfinále: Matelová - Mittelhamová (Něm.).